loader image

Telefon

+420 596 233 049

Email

info@copystar.cz

Kde nás najdete?

Hrušovská 2678/20, Ostrava – Přívoz

YSoft SafeQ

Systém YSoft SafeQ je špičkové řešení, se kterým budete mít naprostou kontrolu nad tisky, kopírováním i skenováním v celé firmě.

Šetřete náklady, čas i životní prostředí!

Tisk, kopírování a skenování nyní bude mít vaše společnost zcela pod kontrolou. Y Soft SafeQ umožňuje administrátorovi stanovit v rámci společnosti pevná pravidla a zaměstnancům přiřadit role. Uživatel tak bude mít předem stanoveno kolik, v jakém formátu, v jaké barvě a zda jednostranně či oboustranně může tisknout. Odpovědný přístup uživatelů vede k rapidnímu snížení tiskových operací a zamezí plýtvání zdrojů.

Zjednodušte a zvyšte komfort práce s tiskárnami!

S tiskovým řešením YSoft SafeQ budou uživatelé tisknout i skenovat rychle a jednoduše, což jim ušetří spoustu času, který mohou věnovat užitečnějším úkonům. Funkcionality jako mobilní tisk, Print roaming nebo Private Cloud vám nyní přináší absolutní nezávislost – tisknout můžete z letiště, restaurace nebo postele. Tiskovou úlohu si můžete na cestách vyzvednout na jakékoli pobočce díky sdílení v rámci celé sítě. Správa neomezeného počtu lokalit probíhá z jediného místa a automaticky se stahuje do poboček. Skenování nikdy nebylo jednodušší, nyní stačí stisk jediného tlačítka a dokument vám přistane v emailu nebo určené složce. YSoft SafeQ pro zvýšení uživatelského komfortu a pracovní produktivity vyřeší lehce spoustu komplikací za vás.

Chraňte data a přístup k multifunkčním zařízením!

Efektivní ochrana citlivých dat a kontrola přístupu uživatelů k multifunkčním zařízením je jednou z priorit tiskového řešení YSoft SafeQ. Uživatel je při operacích s tiskárnami vždy identifikován, ať pomocí karty, hesla nebo PINu, a systém zkontroluje jeho přístup a práva. Tiskové úlohy si uživatel může vyzvednout na libovolné tiskárně, protože jsou díky YSoft SafeQ k dispozici kdekoli. Tiskové řešení dokáže také přesně účtovat a reportovat všechny úlohy provedené na tiskárně podle potřeb uživatelů. Pro subjekty působící v oblasti školství nabízí tiskové řešení možnost jednorázových zpoplatnění a nabíjení karet.

Učíme vaše tiskárny myslet!

YSoft SafeQ je osvědčené tiskové řešení dostupné po celém světě prostřednictvím sítě partnerů. V současnosti jeho výhody oceňuje více než 8 000 organizací ve 100 zemích světa.

V případě potřeby neváhejte využít objednávky našich služeb!